Na narty do Murzasichle 2019

Gdzie najbielszy śnieg z widokiem na tatrzańskie szczyty, tam najlepsza miejsce na zimowe wyczyny. Początek wycieczki to podróż 60 metrów pod poziom ziemi i spacer korytarzami najstarszej kopalni soli w Polsce, czyli Bochni. Doświadczyliśmy niezwykłej podróży w czasie, związanej z podziemną pracą. W Murzasichle przodował wypoczynek aktywny, od nauki na nartach oraz snowboardzie po szybkę jazdę dla zaawansowanych. Wspólna zabawa na stokach narciarskich w promieniach słońca powodowała uśmiech naszych miłośników zimowego szaleństwa. Aby utrzymać wysoka formę po intensywnych zjazdach, udaliśmy się na kompleks basenów geotermalnych w Chochołowie. Nie ominął nas również spacer po Krupówkach - jednej z najbardziej atrakcyjnych okolic Zakopanego, symbolu miasta. Zobaczyliśmy także miejsca i poznaliśmy dzieła osób najważniejszych dla historii tego miasta. Każdy z tego wyjazdu przywiózł niezapomniane wspomnienia, którymi zainspirował - do przeżycia tego samemu - koleżanki i kolegów.

Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Kosem" było organizatorem zimowiska dla dzieci i młodzieży w Murzasichlu k/ Zakopanego w terminie 1-10 luty 2019r.

Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750 zł na każdego uczestnika. Dofinansowaniem było objętych 20 uczestników zimowiska.